x HomeWinkelKlantenserviceLijstenAll-in-1SpellenHardwareInkoopHelden
Bestel vanavond, maandag in huis.

Super Mario All-Stars - SNES All in 1!

Kopen:

Super Mario All-Stars
Bestel vanavond, maandag in huis.
16.99
€ 14.99
6 maanden garantie
Handleiding en doosje
Super Mario All-Stars Compleet
Bestel vanavond, maandag in huis.
46.99
€ 36.99
6 maanden garantie
Handleiding en doosje
Wanneer andere versie op voorraad?
Boxshot Super Mario All-Stars

Afbeelding voor  Super Mario All-Stars

Game trailer

Kop

Specificaties

Platform:Super Nintendo
Regio:Europees (PAL)
Genre:Party, Platform
Uitgebracht:1993
Spelers:1-2
Leeftijd:3+ jaar
EAN:0045496830229

Vaak samen gekocht:

Afbeelding voor Super Mario All-Stars

Afbeeldingen

Mario en Luigi zijn, zoals bijna altijd, de hoofdrolspelers in deze games!
Mario en Luigi zijn, zoals bijna altijd, de hoofdrolspelers in deze games!
Super Mario Bros.: The Lost Levels staat bekend om zijn hoge moeilijkheidsgraad!
Super Mario Bros.: The Lost Levels staat bekend om zijn hoge moeilijkheidsgraad!
Deze compilatie bevat Super Mario Bros. deel een tot en met drie en daarnaast ook The Lost Levels!P
Deze compilatie bevat Super Mario Bros. deel een tot en met drie en daarnaast ook The Lost Levels!P
Na 8 werelden afzien krijgt Mario dan toch eindelijk die kus van Princess Peach...
Na 8 werelden afzien krijgt Mario dan toch eindelijk die kus van Princess Peach...
Beoordelingen voor  Super Mario All-Stars

Beoordelingen Super Mario All-Stars

3 beoordelingen - gemiddeld cijfer 9,7

11100
29 jaar
Opgepoetste versie van de mario games NES
Deze game moet je hebben! Super Mario Bros, Super Mario Bros 2, Super Mario Bros 3 & Super Mario The Lost Levels alle op 1 cassette. Dit zijn opgepoetste versies van de eerste 3 Mario games op de Nintendo Entertainment System (NES). Betere graphics en een betere sound zorgen voor een heerlijke gameplay.
Super Mario The Lost Levels zorgt voor een extra uitdaging. Deze game zou namelijk worden uitgebracht als Super Mario Bros 2 maar werd te moeilijk bevonden! Check ook vooral de muliplayer VS mode, heerlijk verslavend!!
Super Mario All-Stars
Cijfer:
10

1137
15 jaar
De originele trilogie in een pakket!
Super Mario Bros., Super Mario Bros. 2, Super Mario Bros. 3 en Super Mario Bros. The Lost Levels, allemaal ge-remaked met 16-bit graphics in één game! De ’physics’ zijn een héél klein beetje anders dan de originele NES en Famicom (vooral Mario 1 en Lost Levels), maar voor de meeste spelers zal dit niet te merken zijn. De games zien er natuurlijk veel mooier uit dan op de NES.
Meer is eigenlijk niet te zeggen. Ben je een fan van de originele Mario NES trilogie of wil je de Japanse Mario 2 eindelijk (legaal) spelen? Dan is deze game voor jou!
Super Mario All-Stars
Cijfer:
9,0

835
31 jaar
Super verzameling
Hoewel Super Mario World het beste Mario-spel op de SNES is, is Super Mario All-Stars een geweldige bundel van klassiekers. Bestaande uit niet alleen de originele Super Mario Bros., maar ook Super Mario Bros. 2 en Super Mario Bros 3.! En alsof dat nog niet genoeg is, zit er ook nog eens het beruchte "Lost Levels" (de échte Mario Bros. 2) bij. Het is een prachtige verzameling van goede games, die eigenlijk niet in je verzameling mag ontbreken. Tel daar bij op dat de spellen los niet verkrijgbaar zijn voor de SNES en er is eigenlijk geen enkele reden, waarom je deze game zou moeten laten liggen.
Cijfer:
10

Voeg jouw mening toe en verdien 40 tot 75 muntjes.

kopje Geheimen en cheats voor Super Mario All-Stars

Tips en geheimen, cheats en codes

Geheimen:
Super Mario Bros 3 Wereld 8 geheim
Fernan
340
Wil je bij Super Mario Bros 3 zo snel mogelijk naar Wereld 8 toe gaan? Ga bij World 1 naar level 3, sta op het witte blok dat in de lucht hangt en daar moet je even 10 seconden bukken. Ga dan helemaal naar rechts totdat je bij Toad komt, hij geeft je een magische fluit. Ga daarna naar het Kasteel in Wereld 1, vlak voor de deuropening moet je met de Tanooki Power-up naar boven vliegen. Loop daarna naar rechts en je krijgt de 2e magische fluit. Druk nu op ¨B¨ nu je weer op de Wereldkaart zit, selecteer de 1e magische fluit en je gaat naar de warpzone. Druk nog een keer op ¨B¨ en selecteer nu de 2e magische fluit. Je zult nu naar Wereld 8 worden gestuurd, in deze video kun je het nog goed in detail zien, veel plezier!

 
Voeg jouw tips en trucs toe en verdien 30 tot 75 muntjes.
Wees sociaal:
Facebook
Youtube
Twitter
Thuiswinkel Waarborg
© 2017 - 2023 Mario SNES